نحوه سریع خشک کردن موهای فرفری - مجله سلامتی عطارباشی

نحوه سریع خشک کردن موهای فرفری

خانم هایی که موهای فر دارند عادت دارند بگذارند موهایشان خود به خود خشک شود. ولی هربار که با موهای خیس در هوای سرد از خانه بیرون می روید، علاوه بر مسائل دیگر، موهایتان را هم در معرض خطر یخ زدگی قرار خواهید داد. پس چطور وز شدگی مویتان را به حداقل برسانید، از آسیب حرارت جلوگیری کنید و درعین حال همموهایتان را سریع خشک کنید؟ در ادامه راه حل مناسبی بسته به فرصتی که در صبح دارید پیدا خواهید کرد.

خشک کردن موهای فر اگر… یک ربع وقت دارید

تقریبا غیر ممکن است که موهای فر را در این زمان کوتاه کاملا خشک کنید، پس بهترین کار این است که از شب قبل آماده شوید. موهای تر را به صورت فرهای تخت روی سرتان سنجاق کنید. برای جلوگیری از وارفتگی یک روسری ابریشمی نیز سرتان کنید. موهای وزتر را می توانید بهم بتابید تا بافت فرشان باز شود.و صبح فقط یک ربع یا کمتر وقت لازم خواهید داشت تا موهایتان را باز کنید و راهی شوید.

خشک کردن موهای فر اگر… نیم ساعت وقت دارید

وصل کردن یک پخش کننده ی باد به سر سشوار سریع ترین راه خشک کردن موهای فر قبل از بیرون رفتن در هوای سرد است.از هوای داغ برای خشک کردن پرهیز کنید، وگرنه موهایتان مثل یال سلطان جنگل از آب در خواهد آمد! در عوض موهایتان را وارونه تاب بدهید و از پخش کننده برای خشک کردن، حالت دادن به فر موها و حجم دادن بدون وز استفاده کنید. این همچنین گزینه ی خوبی ست برای کسانی که اغلب ورزش می کنند.فقط یک پخش کننده برای وصل کردن به سشوار رختکن باشگاهتان همراه داشته باشید.

خشک کردن موهای فر اگر… یک ساعت وقت دارید

درصورتی که مدل موهایتان بدون لمس و دست کاری به دست می آید، از سشوار کلاهی استفاده کنید. متاسفانه این وسیله جای زیادی می گیرد ولی یک خشک کن حرفه ای، وز مو را به حداقل می رساند، چرا که نیازی به لمس فرها در حین خشک کردنشان نیست. یک جنبه ی منفی این روش این است که خشک کردن کامل موهایتان، بسته به ضخامتشان، ممکن است چند ساعت طول بکشد!

منبع: مجله تناسب اندام

نویسنده مطلب:
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.